
Man (59) uit Sleeuwijk aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de moord op Rampadarath uit Houten in 2023
15 april 2026 om 17:00 RegioHOUTEN Bijna drie jaar na de moord op de 37-jarige Rishi Rampadarath uit Houten is een verdachte aangehouden in de zaak. Op dinsdag 14 april werd een 59-jarige man uit Sleeuwijk aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij zijn dood. Dit laat de politie weten.
door Agnes Krijnen
Rampadarath werd 20 april 2023 in de ochtend neergeschoten op een parkeerplaats bij zijn ouderlijk huis aan de Stelhout in Houten. Hij bezweek ter plaatse aan zijn verwondingen. Direct na zijn overlijden werd een Team Grootschalige Opsporing (TGO) opgericht om de zaak te onderzoeken.
VERDER ONDERZOEK
De zaak is de afgelopen jaren meerdere keren door de politie onder de aandacht gebracht van het publiek in de hoop op tips en relevante getuigen. De informatie die daaruit voortkwam, leidde mede tot de aanhouding van dinsdag. Wat zijn exacte rol was bij de dood van Rampadarath wordt nu verder onderzocht. Het rechercheonderzoek gaat verder en meer aanhoudingen in de zaak worden niet uitgesloten.
MEER TIPS
De politie staat nog steeds open voor meer nieuwe tips. Heb je nieuwe informatie? Neem dan contact op met de politie via politie.nl, of bel de opsporingstiplijn 0800-6070 of bel anoniem 0800 -7000. Er staat nog steeds een beloning van 30.000 euro klaar voor de tip die leidt tot de oplossing van deze zaak.














